پنج شنبه08/اسفند/1398

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ایرانشهر، نوراحمد درخوش شهردار ایرانشهر از آغاز پروژه آسفالت محلات کمتر برخوردار شهر خبرداد و گفت :

باوجود تمام مشکلاتی که در زمینه مالی داشته و داریم، با رایزنی های انجام شده و با استفاده از تمام ظرفیت های شهرداری ایرانشهر، فاز اول عملیات آسفالت محلات کمتر برخوردار شهر آغاز نموده ایم.

وی افزود : همانطور که پیش از این وعده داده بودیم یکی از اهداف این دوره ی مدیریت شهری ایرانشهر، عدالت در توزیع خدمات شهری بین تمام محلات شهر و توجه به محلات کمتر برخوردار شهر می باشد، به همین جهت از مدتی پیش برنامه هایی در این زمینه به اجرا درآمده است و در ادامه برنامه هایمان پروژه ی آسفالت محلات کمتر توسعه یافته شهر را در دستور کار داریم که همکنون پاکسازی و زیر سازی محلات دولت آباد و مکران در حال انجام است و به زودی آسفالت محلات هدف نیز آغاز خواهد شد .
درخوش گفت : در فاز اول این عملیات محلات دولت آباد، پهنه ی شمالی مکران، قسمتی از غریب آباد و قسمتی از فرهنگ، و بخشی از اسدآباد ، تحت آسفالت قرار خواهند گرفت که کلیه مراحل از قبیل زیرسازی، جدول کشی، کانیو گذاری،آسفالت و... توسط نیروهای شهرداری و با استفاده از ظرفیت های این شهرداری به اجرا در خواهد آمد.
درخوش در پایان بیان داشت : شهرداری با مشکلات عدیده ی مالی مواجه می باشد و پرداخت عوارض توسط شهروندان میتواند اجرای پروژه های عمرانی شهر را تسریع نماید.

گفتنی است در فاز بعدی این عملیات پهنه ی وسیعی از سایر محلات کمتر برخوردار شهر شامل برنامه آسفالت محلات خواهند شد.

بازدید امروز0
بازدید دیروز0
بازدید هفته0
بازدید کل24524

چه کسی آنلاین است!

1
آنلاین