چهارشنبه10/آذر/1400

*مراسم معارفه سرپرست شهرداری ایرانشهر برگزار شد*

به گزارش روابط عمومی شهرداری ایرانشهر: *مراسم معارفه سرپرست شهرداری در محل سالن اجتماعات با حضور اعضای محترم شورای شهر و مجموعه کارکنان این شهرداری در مورخ ۱۴۰۰/۵/۲۳ با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی برگزار شد.*

*در ابتدا عبدالحق کلکلی رئیس شورای اسلامی شهر ایرانشهر: مجموعه شورای اسلامی شهر را بازوی توانمندی در کنار مجموعه شهرداری و سرپرست شهرداری عنوان کرد و در ادامه افزود اجازه نخواهیم داد هیچ خللی ایجاد شود و تبعات آن به ضرر مردم باشد*.

کلکلی بیان داشت:همانطور که مستحضرید با وجود محدودیت ها ، فرصت ها و سرمایه ها در ایرانشهر مسلما کوتاهی و قصوراتی صورت گرفته است اما این دال بر این نمی باشد که ما دست بر روی دست بگذاریم و همچنان کوهی از مشکلات را نظاره گر باشیم.

ریس شورای شهر افزود: باتوجه به محدودیت هایی که گریبان گیر شهرداری است ؛ *برای مردم قابل قبول نیست که سیستم شهرداری را سیستمی ناکارآمد تفسیر کنیم،* بر همین مبنا با تحقیقاتی که به عمل آمده از حسن انجام کار و احساس مسولیت جناب آقای سعید دیده ور معاون اداری و مالی شهرداری ایرانشهر را به عنوان سرپرست جهت خدمات رسانی و ایجاد تحول در شهر منصوب نمودیم.


سعید دیده ور سرپرست شهرداری  در پایان افزود:
بر خود لازم میدانم از اعتماد نمایندگان شما مردمان فهیم در پارلمان محلی نهایت سپاس را داشته باشم.
امید است مجموعه شهرداری بر گرفته از خرد جمعی اعضای شورای اسلامی شهر و پیشنهادات و نظرات ارزنده شهروندان در راستای مدیریت شهری بیش از پیش تلاش مضاعف داشته باشیم .
*به امید آن روز که تمام خیابان‌های شهر با همت و دستان توانای تمام شهروندان جلیل ایرانشهر آئینه هایی شود که مردم در آن صفات صداقت و مهربانی خویش را به تماشا می نشینند و شهری به وسعت نگاه مردمانش بسازیم.*
به امید آن روز ...

*روابط عمومی شهرداری ایرانشهر*

 

بازدید امروز0
بازدید دیروز0
بازدید هفته0
بازدید کل24524

چه کسی آنلاین است!

1
آنلاین