سه شنبه23/مهر/1398

 

شهردار ایرانشهر با صدور پیامی، مردم ایرانشهر را به حضور گسترده در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت نمود

متن پیام وی به شرح زیر است 

 

بسم الله الرحمن الرحیم

یوم الله قدس روز حضور مردم و فریاد رسای مسلمین برای دفاع از حقوق مسلمانان مظلوم فلسطینی در برابر غده ی سرطانی اسرائیل می باشد.
روز قدس نماد ایستادگی و حق خواهی مردم ایران در برابر سیاست های خصمانه و ظالمانه رژیم صهیونیستی است.
و برهمه ی ما مسلمین واجب است تا برای زنده نگه داشتن این یادگار معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) به صحنه بیاییم و باردیگر به همگان یادآوری کنیم که در برابر ظلم سکوت نخواهیم کرد و احقاق حق مسلمین فلسطین و آزادی بیت المقدس قبله ی شریف مسلمین را خواستاریم.
اینجانب از مردم شریف، نوع دوست و همیشه در صحنه ی ایرانشهر دعوت می نمایم تا همگام با سیل خروشان امت اسلامی و همه ی انسانهای آزاده و حق طلب جهان با حضوری پرشور و باشکوه در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت نموده و فریاد حمایت از مردم شریف فلسطین و نابودی اسرائیل ظالم را به عنوان اولین مطالبه ی مسلمین جهان را سر دهند تا همگان وحدت و اتحاد مسلمین در حمایت از مردم مظلوم فسلطین، این پاره ی تن اسلام را شاهد باشند.
وعده ی ما، جمعه 10 خرداد 1398، راهپیمایی روز جهانی قدس

نوراحمد درخوش شهردار ایرانشهر✳️آیا می دانید سرانه تولید زباله در شهر ایرانشهر به ازای هر نفر در روز 3 برابر میانگین جهانی و بیش از 2 برابر میانگین کشوری است ؟
✅میانگین سرانه تولیدی زباله در جهان همکنون 500 گرم برآورد می شود همچنین بر اساس آمار رسمی میانگین سرانه تولید زباله به ازای هر نفر در روز در کشور مان حدود 600 تا 750  گرم می باشد . این درحالیست که در شهر ایرانشهر به طور میانگین هر فرد در طول روز بیش از 1.5 کیلوگرم زباله تر و خشک (زباله خانگی ) تولید می کند .این یعنی مقدار زباله تولیدی هر فرد به طور متوسط در شهر ایرانشهر به بیش از 2 برابر میانگین کشوری و به بیش از 3 برابر میانگین جهانی می رسد
✅نکته ی قابل توجه اینجاست که جمع آوری زباله در سایر شهر های ایران به طور معمول به صورت 2 الی 3 بار در هفته صورت می گیرد اما جمع آوری زباله در شهر ایرانشهر به صورت روزانه و در سه شیفت در حال انجام است. که سبب افزایش هزینه می شود ، زیرا که همکنون حدود 150 نیروی شهرداری  وحداقل ده دستگاه خودروی سنگین به طور مستقیم با موضوع تنظیف و جمع آوری زباله سر و کار دارند .
✅در حالی که با همکاری شهروندان و فرهنگسازی صحیح می شود با اندکی دقت زباله ی کمتری تولید نمود تا از نیرو و انرژی هزینه شده استفاده بهینه تری صورت پذیرد.بازدید کننده گرامی

مطلب مورد نظر در حال حاضر در دسترس نمی باشداین نقشه شامل آخرین تغییرات اعمال شده در معابر اصلی شهر و همچنین شماره ی تلفن مراکز ضروری شهر نیز می باشد مطلب در حال حاضر در دسترس نمی باشد .بازدید امروز0
بازدید دیروز0
بازدید هفته0
بازدید کل24524

چه کسی آنلاین است!

1
آنلاین